KONST / Litografier / Färglitografi 13152006
nr 1315 2006
Ernst Billgren
(f. 1957), Sverige
Färglitografi, Ekorre. Signerad, numrerad 122/300. Motivet: 30x40 cm
Ernst Billgren, född 1957 i Stockholm, Svensk konstnär.
Utrop:
800 kr
Såld:
2.200 kr
måndag 23 mars 2020
kl 21:07:19
500 kr
600 kr
1.000 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.300 kr
1.200 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
1.400 kr
1.500 kr
7
1.800 kr
1.700 kr
7
1.800 kr (Budbetjänt)
1.900 kr
7
2.200 kr
7
23 mar